Windows Phone 8 GDR2 İle Arama+SMS Engelleme Özelliği Geldi

09 Ağustos 2013,Haberler
, 46 yorum, 28.659 okunma
nokia-lumia-arama-sms-engelleme

Windows Phone 8 işletim sistemi için hatırladığınız üzere geçtiğimiz günlerde GDR2 güncellemesi Nokia Software Updater ile sızmıştı.Ön izleme olarak gördüğümüz güncelleme OTA ile cihazlara dağıtılmamış ve kısa süre beklemeye alınmıştı.

Daha önceden yayınladığımız haberde sizlere GDR2 ile Arama ve SMS engelleme özelliğinin gelebileceğini belirtmiştik.Bugün Ekstralar+Bilgi’ye yapılan güncelleme ile bu özellik geldi.

Video

Ekstralar + Bilgi Güncellemek İçin QR Kodu

ekstralar+bilgi-150x150

Popüler Aramalar :

nokia lumia 520 numara engelleme,windows phone numara engelleme,lumia 520 numara engelleme,nokia lumia 620 numara engelleme,windows phone arama engelleme,nokıa lumıa numara engelleme,lumia 620 numara engelleme,lumia numara engelleme

28.659 okunma
46 yorum
09 Ağustos 2013
Haberdar olun
Yazar
2007 yılında ücretsiz web servisleri ile birlikte web hayatına giriş yapan Özkan Poyrazoğlu birçok farklı projede yer almıştır.İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde öğrenim hayatına devam etmekte ve Windows Phone Haber'i yönetmektedir.
Yorumlar

Yorum bırakın

46 Yorum "Windows Phone 8 GDR2 İle Arama+SMS Engelleme Özelliği Geldi"

Konu Aboneliği

Sıralayın:   yeniye | eskiye | en iyi
Ziyaretçi
Demet
7 ay 19 gün önce

Benim telefonum HTC Windows Phone 8x. Arama ve sms engellemesini nasıl yapabilirim

Ziyaretçi
emine
1 yıl 7 ay önce

Nokta lumya 625telefonum kişiyi nasıl engelleyen bilirim acaba önemli lütfen

Ziyaretçi
ceyda
1 yıl 7 ay önce

benim telefonum lumia 520 sms englemesini nasıl yapabilirim

Ziyaretçi
yunus
1 yıl 8 ay önce

merhaba,

bizde lumia 820 var ,aslinda pekte anlamiyorum fazla,arama yaparkan yapamiyorum ve su uyari cikiyor,(arama engelleme ayarlariniz bu numarayi aramaniza izin vermiyor.arama engellemeyi devre disi birakin veya tekrar deneyin).arama+sms bolumunden giriyorum arama engelelme kapali gorunuyor zaten,telefonda suan hic guncellenecek bir durumda yok ,guncellemeler yapilmis durumda,ne yapacagim konusunda yardimci olabilirseniz memnun olurum.

Ziyaretçi
samet
1 yıl 11 ay önce

520 kullanıyorum telefonumda internet paketim var wifi kullanmadan yapamam mı bu uygulamayı.
yapabiliyosam nasıl yapacam bilmiyorum

Ziyaretçi
cuneyt
2 yıl 3 ay önce

620 kullaniyorum gdr2 guncellemem vardi ve telefonu fabrika ayarina dondurdum ve gdr kayboldu ve güncellemedede cıkmıyor. napabiliriz buna ?

Ziyaretçi
gülcan
2 yıl 3 ay önce

güncellemeleri yükledim ama engelleme için her hangi bir güncelleme gelmedi bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

Ziyaretçi
gülcan
2 yıl 4 ay önce

ben lumia 520 aldım arama ve mesaj engeli için güncellemeler gelmedi lütfen nasıl güncelleme yapacağımız konusunda bize bilgi verir misiniz çok acil …

Ziyaretçi
2 yıl 4 ay önce

aramayı nasıl engelliyoruz? lumıa 520

Ziyaretçi
Nevzat
2 yıl 5 ay önce

Lumia 620 kullanıyorum bu güncelleme hala gelmedi

Ziyaretçi
Anonim
2 yıl 5 ay önce

bende nsu dan güncelledim lumia 920 yi ama numara engelleme gelmedi nedense…birde sms sesleri değişti eski sesler daha güzeldi seste kısılma oldu gibi hissediyorum olabilirmi acaba…

Ziyaretçi
mesut
2 yıl 5 ay önce

slm arkadaşlar L920 kullanıcısıyım aylarca bekledim amber güncellemesini OTA dan yapmak için ama sadece gdr2 geldi az daha bekleyim dedim sabrım taştı ne varsa NSU da var güncellemeye başladım vatana millete hayırlı olsun :))))))

Ziyaretçi
tuba
2 yıl 5 ay önce

bizde 2 tane var lumia 820 birine geldi birine gelmedi sebebi ne olablr…

Ziyaretçi
mina
2 yıl 5 ay önce

**67*numara# bu numara englliyor mu? ben nokia 620 kullanıyorum engelleme programı yok yardım edin bana.. başta yazdğım şey engelleme programı değil mi

Ziyaretçi
halit
2 yıl 5 ay önce

Gdr 2 güncellemesi geldi mi arkadaşlar telefonumu güncelliyorum ama gelen bir şey yok

Ziyaretçi
EmrahEsen
2 yıl 5 ay önce

Galiba sitede iki Emrah olduğundan dolayı karışıklık olmuş bundan sonra EmrahEsen olarak yorum yazacağım diğer Emrah isimli arkadaş için belirtmek istedim. Anıl diğer klasörü sorunu çözülmemiş maalesef fakat daha öncesine göre hafızada bir artış var nedenini hâlâ çözemedim , bazı forum sitelerinde gdr2 ile şarj süresinin kısaldığını söyleyen arkadaşlar var bu kısmen doğru çünkü çift tıklatma ile uyanma özelliği ve arama+sms engelleme servisi açık olduğunda telefon kullanımda olmasa bile pil kullanmaya devam ediyor , diğer arkadaşların tersine gdr2 şarj tüketimi artmamış sadece arka planda pili kullanan özellikler geldiği için bu sorunun çıktığını düşünüyorum. L820 model telefon kullanarak gözüme çarpan bir… Devamını Oku »

Ziyaretçi
Fatih Bay
2 yıl 5 ay önce

Daha gdr2 amber yayınlanmadan, yabancı forum sitelerinde eylül sonu gibi gdr3 Blue güncellemesi yayınlanacak söylentileri dolaşıyor… Bilgisi olan var mı

Ziyaretçi
EmrahEsen
2 yıl 5 ay önce

Büyük ihtimalle Microsoft’un telefon üreticilerine göndereceği tarih eylül oluyor; otaya düşmesinin yine sene sonunu bulacağını düşünüyorum, ayrıca gdr3 ile görev yöneticisi geleceği ve otomatik ekran döndürmenin de opsiyonel olacağı yönünde haberler var fakat bu özelliğin 5 ile 6 inç boyutlarında ekranlara sahip telefonlarda aktif durumda olacağı söyleniyor. Gerçi beni pek rahatsız etmiyor olmasa da olur ama istemeyen arkadaşlar da olabileceği için umarım şu anki telefonlarda da aktif olur. Saygılar

Ziyaretçi
Şahin
2 yıl 5 ay önce

L820 telefona güncelleme geldi ama engelleme özelliği yok. Telefonun amber güncellemesi alıp almadığını yada hangi güncellemede olduğunu nasıl anlarız?

Ziyaretçi
Emrah
2 yıl 5 ay önce

“Spam üyemiz iş başında – yorum düzenlendi”

Ziyaretçi
Emrah
2 yıl 6 ay önce

Arkadaşlara tavsiyem arama+sms engellemesini kullanmayacaklarsa kapalı durumda bulundursunlar çünkü şarj tüketimini artıyor , ayrıca gdr2 güncellemesini yükledikten sonra dikkat ettim şarj konusunda da sanki iyileştirmeler var çünkü normalde biraz oyun biraz internet bolca mesajla 19 saat kullanabiliyorken gdr2 den sonra bu süre 23 saate çıktı.

Ziyaretçi
anıl
2 yıl 5 ay önce

Emrah kardeşim gdr2 ile diğer klasörü sorunu çözüldü mü

Ziyaretçi
Fuat
2 yıl 6 ay önce

ben ekstralar ve bilgi yi bugün güncelledim ama bu özellik yok, göremedim, nedendir acaba ? L920 Turkcell

Ziyaretçi
Caner
2 yıl 6 ay önce

lumia 720 kullanıyorum gelmedi benim telefona güncelleme ?

Ziyaretçi
Noyan
2 yıl 6 ay önce

Otaya ne zaman gelir tahminen

wpDiscuz