Windows 10 cihazların Skype bağlantısını kaldırabilirsiniz

18 Aralık 2015,Nasıl Yapılır?
, 7 yorum, 2.638 okunma
skype-baglantisi-1

Windows 10 ile birlikte sistem içerisinde iyice yerleşik bir hal alan, Microsoft’un popüler arama ve mesajlaşma servisi Skype; kimi kullanıcılar için rahatsız edici olabiliyor.

Microsoft hesabı ile birlikte çalışan Skype, Windows 10 Mobile’da ve Windows 10 cihazlarda ‘Mesajlaşma’ uygulaması ile bir araya gelerek kullanım kolaylığı gibi pozitif etkilerinin karşılığında yersiz bildirimleri ile tepki çekebiliyor.

Skype ayarlarına erişmek için mesajlaşma uygulamasında üç noktaya dokunarak Skype Ayarları’nı açın. Skype ayarlarına girdiğinizde, otomatik olarak Microsoft hesabından eklenmiş olan Skype hesabınızı göreceksiniz.

bildirim-kapatma

Dilerseniz ‘Oturmu kapat’ butonu ile Mesajlaşma uygulamasının bağlantısını tamamen kapatabilirsiniz. Zaman zaman kullanıyorsanız ve tekrar kurulum yapmak istemiyorsanız aşağıdaki seçeneklerden Skype bildirimlerini yönetebilirsiniz.

yontem-2

Eğer Microsoft hesabınızın Skype’dan tamamen ayrılmasını istiyorsanız; skype.com’da Microsoft hesabınız ile oturum açın. Alt bölümde yer alan Hesap Bilgileri bölümünden, ‘Hesap Ayarları’ linkine tıklayın.

yontem-2-1

Hesap ayarları bölümünde Skype hesabınızın Microsoft hesabı ile bağlantısını kaldırabilirsiniz.

Popüler Aramalar :

windows 10 da skype de engel kaldırma,windows 10 skype parolası nedir

Mobilveri.net
2.638 okunma
7 yorum
18 Aralık 2015
Haberdar olun
Yazar
İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği öğrencisi; Windows Phone Haber kurucusu ve baş editörü; frontend tasarımı ile ilgili kişi
Yorumlar

Yorum bırakın

7 Yorum "Windows 10 cihazların Skype bağlantısını kaldırabilirsiniz"

Konu Aboneliği
avatar
750

Sıralayın:   yeniye | eskiye | en iyi
batu
Ziyaretçi
batu
9 ay 13 gün önce

Skype mesajlarını sildiğimde “bu mesaj silinmiştir” yazıyor ve onu silemiyorum? Onları nasıl kaldırabilirim? Skype bağlantısını kaldırıp tekrar kurdum yine olmadı

Üye
11 ay 5 gün önce

özkan kardes skype telefona kayitli olan hotmail ile giris yapiyor yani benim skype hesabim var onunla nasil giris yapabilirim ?

bagci
Ziyaretçi
bagci
1 yıl 1 ay önce

Bu mesajlaşmada bildirim gelmiyor artık ayarlardan açık olduğu halde nedenini bilen varmı cihaz w10 l830

mahmut sami özdemir
Ziyaretçi
mahmut sami özdemir
1 yıl 1 ay önce

üç noktaya dedigin nedir öyle bir menü yok ?

625
Ziyaretçi
625
1 yıl 1 ay önce

W 10 da skype sız goruntulu arama yok dimi ??¿

Nuri özkann
Ziyaretçi
Nuri özkann
1 yıl 1 ay önce

Bilgiğim kadarıyla yok. Sadece skype üzerinden arama yapılıyor görüntülü olarak. Artık sistmede normal olarak arama gelsin .

wpDiscuz