Samsung Galaxy S4 Tarihi ve Özellikleri

04 Aralık 2012,Teknoloji
, 0 yorum, 183 okunma
samsung-galaxy-s4

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S3 modelinin rekor üzerine rekor kırması ve en büyük rakibi Apple’nin iPhone 5’i tanıtası üzerine gözler tekrar Samsung’a çevrildi.Neredeyse Samsung’un resmi fan sitesi sayılabilecek Sammobile’de yayınlanan habere göre Project J olarak adlandırılan Samsung Galaxy S4 hakkında bilgiler verilmiş.

30 milyonu aşan satış rakamları ile kullanıcıların büyük beğenisini yakalayan Galaxy S3’ün üzerine gelecek olan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S4’ün özellikleri şimdiden merak konusu.Sammobile’de yayınlanan habere göre Samsung her yıl olduğu gibi bahar aylarında; Nisan ayında olması tahmin ediliyor Galaxy S4 modelini tanıtacak.

Galaxy S4’ün olma ihtimali çok yüksek olan özelliklere gelecek olursak; Full HD 1080p çözünürlüğündeki 5 inçlik AMOLED ekran, ARM Cortex A15 tabanlı Exynos 5 Quad işlemci, 2 GB RAM13 Megapiksel kamera.

183 okunma
0 yorum
04 Aralık 2012
Haberdar olun
Yazar
2007 yılında ücretsiz web servisleri ile birlikte web hayatına giriş yapan Özkan Poyrazoğlu birçok farklı projede yer almıştır.İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde öğrenim hayatına devam etmekte ve Windows Phone Haber'i yönetmektedir.
Yorumlar

Yorum bırakın

İlk yorum sizden olsun!

Konu Aboneliği

wpDiscuz