Modern Combat 5, Gods Of Rome ve March of Empires oyunları güncellendi

30 Eylül 2016,Güncellemeler
, 4 yorum, 535 okunma
modernc5

Windows oyun mağazasının popüler yayıncılarından biri olan Gameloft; bugün mağazadaki popüler oyunları için güncelleme yayınladı. Güncellenen oyunlar arasında; Modern Combat 5: Blackout, Gods of Rome ve March of Empires yer alıyor.

Modern Combat 5: Blackout için paylaşılan son yenilik listesi şu şekilde;

• YENİ OYUN MODU – Hücum – Şimdiye kadarki en stratejik oyun modu. Diğer nişancı oyunlarına benzer olarak Hücum, 5 rauntta en iyinin görüldüğü hedef temelli bir oyun modu. Oyuncular sadece raundun başında canlanır ve raunt tam olarak başlamadan önce güçlendirme satın almak için 15 saniyeleri olur.

• VULKAN ZIRHI – Bu yeni İstihkam zırhının savaş meydanında fark yaratacağı kesin. Geçmişine göz atıp bu zırhın ne kadar değerli olabileceğini öğren.

• SHIBING ZIRHI – Doğu’nun en önemli kutlamalarından biri olan Ay Festivali’ne hazırlık olarak, yakın dövüş menzilini artırıp arkandan vurulduğunda ekstra koruma sağlayan bu geleneksel Çin temalı zırhı duyurmaktan gurur duyuyoruz.

• BİRLİK SAVAŞLARI – Yoğun istek üzerine birlik savaşı için gereken minimum oyuncu sayısını 4’ten 3’e indirdik.

• İstihkam için sonunda 7. SERİ TARET geldi. Katliam ve kaos garantili, yere ya da çatıya koyulabilecek sabit bir av tareti.

• SİLAH KİRALAMA SİSTEMİ – Artık henüz satın almadığın silahları elmas tozu kullanarak deneyebilirsin. Bu silahlar sana tamamen yükseltilmiş ve temel eklentilerinin kilidi açılmış halde gelir.

• KONTROL HASSASİYETİ AYARLANDI – Yoğun istek üzerine yanlamasına gitme ve koşma hızı değerleri 9. güncelleme ve öncesine daha yakın hale getirildi.

Modern Combat 5: Blackout
Geliştirici: Gameloft.
Fiyat: Ücretsiz+

Gods of Rome oyunu için paylaşılan son yenilik listesi ise şu şekilde;

ARES: İLAHİ SAVAŞÇI – Bu savaş ve vahşet simgesi, şimdiye kadarki en amansız etkinlikte sana meydan okuyor! “”Ares’in Evi””ne girecek cesaretin var mı?

YENİ ELEMENT PARÇALARI – Görevleri tamamladıkça parça topla. Sonra birleştirdiğin parçaları muazzam kürelere dönüştürüp kadron için 3 ve 4 yıldızlı şampiyonların kilidini aç!

İTTİFAK ETKİNLİKLERİ – Müttefiklerinle ortak bir amaç uğruna savaş ve zafer kazanarak harika ödüller topla!

YENİ MEYDAN OKUYUCULAR GELİYOR – Romulus ve Remus: Doğduktan sonra terk edilen ve bir kurt tarafından yetiştirilen ikiz kardeşler. – Artemis: Yatıştırılamayan bir öfkeye sahip vahşi doğa ve av tanrıçası. – Guan Yu: Efsanevi Yeşim Ejder Hilal Çeliği’ni savuran Han Hanedanlığı generali. – Senturyon Julius: Gücüyle orduları yanına çeken emsalsiz bir lider.

Gods of Rome
Geliştirici: Gameloft.
Fiyat: Ücretsiz+

March of Empires için paylaşılan son yenilik listesi şu şekilde;

Müjdeler olsun, Lortlarım! 9. güncelleme çıktı! İmparatorluk Oyunları Hükümdarlar oyun yöneticileri olacak! Oyuncular “imtiyaz” kazanıp İmparatorluk Cephanesi’nde harcayarak, muhteşem ödüller kazanmak için yeni etkinliklerde yarışacak. Sohbet Avatarları Yepyeni zorlu başarıları tamamlayarak, caka satabileceğin benzersiz avatarlar kazan. Yeni Karşılaşma Cadılar Bayramı Şövalyeleri eskisinden bile güçlü olarak geri geldiler! Onları topraklarından kov ve yeni Şampiyon ekipmanları kazan. “İkinci İnşaat” Artık aynı anda iki bina inşa edebilirsin. Ufak Hata Düzeltmeleri

March of Empires
Geliştirici: Gameloft.
Fiyat: Ücretsiz+
Mobilveri.net
535 okunma
4 yorum
30 Eylül 2016
Haberdar olun
Yazar
İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği öğrencisi; Windows Phone Haber kurucusu ve baş editörü; frontend tasarımı ile ilgili kişi
Yorumlar

Yorum bırakın

4 Yorum "Modern Combat 5, Gods Of Rome ve March of Empires oyunları güncellendi"

Konu Aboneliği
avatar
750

Sıralayın:   yeniye | eskiye | en iyi
Üye
3 ay 25 gün önce

Gameloft’a helal olsun vallahi bıkmadan usanmadan yıllardır Windows için geliştiriyor da geliştiriyor

alpay
Ziyaretçi
alpay
3 ay 21 gün önce

çünkü gerçek bir yazılım şirketi… yazılım yapıyorum diyen şirket platform ayırmaz her platforma geliştirir herkese ulaşmaya çalışır ama şimdi bakıyorsun bir çoğu ben wp ye yapmam kullanıcısı az vs falan diyor bunu diyen yazılımcı değil Kayserili tüccar olur anca…

lumia 535
Ziyaretçi
lumia 535
3 ay 20 gün önce

Helal olsun çok haklısın

alpay
Ziyaretçi
alpay
3 ay 25 gün önce

teknik sorun? 14393.189 sıfırlama yaptım temiz yükleme olsun diye yedektente geri yükleme yaptım fakat viber mağaada takılı kaldı kullanıcı verisi yükleniyor yazısıyla ne siliniyor ne yükleniyor nede temizleniyor ne yapmak lazım, ayrıca ibb trafik te sembolü silik ne siliniyor nede mağazada yükle butonu çıkıyor cihazınızda yüklü diyor ama yüklenemedi… ne yapabilirim

wpDiscuz