HTC One Türkiye Fiyatı

23 Mart 2013,Teknoloji
, 0 yorum, 552 okunma
htc-one-turkiye-fiyati

HTC tarafından Şubat ayında MWC2013 etkinliği öncesi 19 Şubatta tanıtılan yeni Android cihaz HTC One Türkiye fiyatları resmen belli oldu.Bilindiği üzere cihaz geçtiğimiz hafta Almanya ve İngiltere gibi büyük pazarlarda satışa sunulmuştu.

One‘ın tek parça alüminyum kasasının üretim süreci biraz zorlu bir süreç olarak yorumlanıyor. Kasa kalitesi olarak dikkat çeken One‘ın üretimi debir o kadar zahmetli. Yaşanan ufak gecikmenin ardından firma diğer pazarlara da HTC One‘ı satmaya yavaş yavaş başlıyor.

Ülkemize Nisan ayının son haftasında satışına başlanacak olan HTC One’nin etiket fiyatı 1999 TL olarak belirtilmiş.HTC’nin yeni amiral gemisi 3 büyük operatörde aynı anda satışa sunulacak.

1.7 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 600 işlemci, hızlandırılmış Adreno 320 grafik ünitesi, 2 GB RAM, 32 / 64 GB dahili hafıza, 4.7 inç büyüklüğünde Full HD Solux ekran, 4 Megapiksel Ultrapiksel kamera, 2.1 Megapiksel ön kamera, dahili amfiye sahip Beatsses teknolojisi, 2300 mAh batarya, Sense 5.0 arayüzü, Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi gibi özelliklere sahip One, ilk iki günde büyükbir satış başarısı göstermiş durumda.

Popüler Aramalar :

htc one hepsiburada,htc one türkiye fiyatı

Önceki yazı Real Football 2013
Sonraki yazı Karitatürizm
552 okunma
0 yorum
23 Mart 2013
Haberdar olun
Yazar
2007 yılında ücretsiz web servisleri ile birlikte web hayatına giriş yapan Özkan Poyrazoğlu birçok farklı projede yer almıştır.İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde öğrenim hayatına devam etmekte ve Windows Phone Haber'i yönetmektedir.
Yorumlar

Yorum bırakın

İlk yorum sizden olsun!

Konu Aboneliği

wpDiscuz