Facebook Messenger, Snapchat benzeri özellikleri içeren güncelleme aldı

17 Aralık 2016,Güncellemeler
, 1 yorum, 888 okunma
messenger-beta

Popüler Snapchat uygulamasına benzer özellikleri Instagram’a getiren Facebook; yine benzer özellikleri bir diğer uygulaması olan; anlık mesajlaşma uygulaması Messenger’a taşıdı. 2 gün önce duyurulan ve ‘yenilenen Messenger kamerası’ olarak servis edilen özellikler; bugün Windows 10 Mobile için Messenger uygulamasına yayınlanan güncelleme ile birlikte getirildi.

Gelen güncelleme ile Messenger uygulamasına dahil edilen özellik ile Snapchat benzeri stickerlar ve efektleri Messenger’da göndereceğiniz fotoğraflarda kullanabilirsiniz.

Messenger uygulaması ile ilgili olarak kullanıcıların paylaştığı bir diğer yenilik; video arama özelliğinin kullanıcılarda aktif görünmesi oldu. Ancak ne yazık ki uygulama kapatılıp tekrar çaıldığında video arama butonları görünmüyor.

Windows 10 için Facebook Messenger uygulamasını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Messenger
Geliştirici: Facebook Inc
Fiyat: Ücretsiz
Popüler Aramalar :

download facebook messenger for lumia 925,windows phone snapchat microsoft,window phone snapchat,snapchat windowd phone,snapchat for windows phone com,snap chat for windows phone,microsoft için snapchat apk,messenger

Kaynak:NPU
Mobilveri.net
888 okunma
1 yorum
17 Aralık 2016
Haberdar olun
Yazar
İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği öğrencisi; Windows Phone Haber kurucusu ve baş editörü; frontend tasarımı ile ilgili kişi
Yorumlar

Yorum bırakın

1 Yorum "Facebook Messenger, Snapchat benzeri özellikleri içeren güncelleme aldı"

Konu Aboneliği
avatar
750

Sıralayın:   yeniye | eskiye | en iyi
Anonim
Ziyaretçi
Anonim
1 ay 4 gün önce

Görüntülü arama mevcut; kapatıp açılınca program , özellik kaybolmuyor. Yerleşik durumda. hayırlı olsun…

wpDiscuz